MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vikskärm 5508352
nr 550 8352
Vikskärm
Lenght: ()
3-delad, 1800-tal, höjd: 148
Condition: slitage, skador
100
SEK 650
Monday November 3 2008
at 16:16:11
400 kr
150 kr
250 kr
500 kr
600 kr
600 kr